Round Table 2019-06-07 (in Ukrainian)


Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи: перетворення перешкод на вікна можливостей

Інтеграція України до Єдиного цифрового ринку Європи (European Digital Single Market – DSM) є одним з пріоритетних та реалістичних завдань. Для того, аби досягти цієї мети, Україна має імплементувати в законодавство низку документів, прописаних в Угоді про асоціацію між Україною та ЄС. Наразі європейські парламентарі виконали за українців половину “домашнього завдання”, замінивши пів-десятка документів, які ухвалювались 2002 і частково переглядались 2009 року, єдиним Кодексом електронних комунікацій.

7 червня 2019 року в приміщенні Дипломатичної академії України відбулась презентація результатів проекту “Інтеграція України в Єдиний Цифровий ринок Європи: перетворення перешкод на вікна можливостей”. В цьому заході взяли участь представники Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання в сфері зв’язку та інформатизації, Міністерства закордонних справ, Державного агентства з питань електронного урядування України, найбільших мобільних операторів та Інтернет-провайдерів, експертів, Сюзу споживачів України, громадських активістів. За результатами обговорення за круглим столом була ухвалена Резолюція.

Резолюція круглого столу

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-resolution-uk.pdf

Програма круглого столу

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-program-uk.pdf

Відео 1: https://youtu.be/2IvW6dRAPcQ

Відео 2: https://youtu.be/ERz_MIntv1U

Фотогалерея

https://photos.app.goo.gl/g1rHYW8ytz5Gn6Yo6

Команда проекту

Оксана Приходько – директор мНУО “Європейська Медіа Платформа”, спів-засновник Українського Форуму з управління Інтернетом, учасник усіх зустрічей Європейського Діалогу з управління Інтернетом (EuroDIG), член Громадської Ради при ICANN (At-Large ICANN), керівник проекту

Ліля Олексюк – кандидат наук з державного управління, магістр управління суспільним розвитком, юрист, член Української сторони Платформи громадянського суспільства та голова громадської організації «Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології», старший викладач кафедри публічного управління та адміністрування, експерт у сфері захисту персональних даних та побудови загальнодержавних автоматизованих систем.

Ольга Большакова – закінчила з відзнакою юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, адвокат, кандидат економічних наук, доцент кафедри аудиту Київського національного торгівельно-економічного університету. З 2007 року очолює Центр адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників, здійснює моніторинг законодавства у сфері телерадіомовлення

Валерія Дубицька – експерт, керівник практики мНУО “Європейська Медіа Платформа”, модератор Youth IGF-UA 2018, автор багатьох перекладів. Закінчила магістратуру Київського Національного Університету Культури і Мистецтв за напрямком “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”. Темою дипломної магістерської роботи була обрана сфера кібербезпеки, а саме “Інтеграція України в європейські системи забезпечення безпеки в Інтернеті”

Володимир Ночвай – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем математичних машин та систем НАН України. Керівник лабораторії трансферу технологій Київського академічного університету. Експерт в ХАЙТЕК Офіс Україна та ГО «Центр розвитку інновацій». Учасник робочої групи з розробки Дорожньої карти інтеграції України до Європейського дослідницького простору, співмодератор однієї з робочих груп Координаційної ради розвитку цифрової економіки та суспільства.

Марина Говорухіна – фахівець зі стратегічних комунікацій та брендингу. Досвід роботи в даній сфері 9 років. Засновниця «Клубу Піранья». Автор книги «Комунікації в громадських організаціях»

Додаткові матеріали

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-hovorukhina.pdf

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-oleksiuk.pdf

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-bolshakova.pdf

http://eump.org/media/2019/19-06-ua2dsm-nochvai.pdf